Webináre

Webináre

Systém duálneho vzdelávania a rola hlavného inštruktora so sebou prináša množstvo nepredvídateľných situácií. Aby ste sa s nimi dokázali vysporiadať, je dôležité mať prístup k aktuálnym a praktickým informáciám. Práve tie vám prinášame v našich webinároch, ktoré sú určené pre každého, kto sa zúčastňuje systému duálneho vzdelávania.

Cieľ webinárov

Duálne vzdelávanie nie je iba záležitosťou hlavného inštruktora a inštruktora, ale týka sa celej firmy. Obsah, ktorý pre vás pripravujeme v rámci webinárov môže byť zaujímavý aj pre majiteľov firiem a manažérov. Prostredníctvom webinárov zároveň vieme reagovať na vaše aktuálne otázky a ponúkať vám riešenia problémov, ktoré momentálne riešite.

Aké druhy webinárov realizujeme?

Webináre podľa tematických okruhov rozdeľujeme na 3 kategórie

 
 

Sprevádzanie žiaka

Témy ohľadom práce so žiakmi. Napr., ich prijatie a začlenenie na pracovisku praktického vyučovania a iné...

 
 

Témy SDV

Témy spracúvané na podnet
zamestnávateľov. Napr., práca
s informačným systémom strednej školy či odmeňovanie žiakov a iné....

 
 

Aktuálne dianie

Spoločensky pálčivé otázky. Napr., Covid-19 či možnosť zaradenia žiakov z Ukrajiny do duálneho vzdelávania a iné...

Prihlásenie

Webináre sú bezplatné. Prihlásiť sa na ne môžete prostredníctvom našej webovej stránky. Stačí si vybrať témy, ktoré vás zaujímajú.

Certifikát

Po absolvovaní webinára nezískate žiadne potvrdenie alebo certifikát. Veríme však, že cieľom nielen nás, ako stavovskej a profesijnej organizácie, ale aj vás, ako zamestnávateľa, je predovšetkým kvalitné zabezpečenie praktického vyučovania.

Prezentácie a infografiky

Materiály použité v rámci webinárov vám dávame k dispozícii v podobe prezentácií alebo infografík, aby ste sa k dôležitým informáciám vedeli kedykoľvek vrátiť.

Máte otázku?Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok k našim školeniam či webinárom nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formulára alebo telefonicky.

Pošlite nám správu

    Prihláste sa na webinár

    Prihláste sa na konkrétny webinár pomocou nášho online prihlasovacieho systému, v ktorom nájdete prehľadný zzoanm s nadchádzajúcimi webinármi.

    Shopping Basket